دانلود مستند جستجوی هیولا – گاو کشان

توضیحات:

در باره این برنامه:

جستجوی هیولا :ا گر آنها وجود دارند باید پیدا شوند. در گوشه و کنار جهان دیدگاه‌های مختلفی وجود دارند. پرندگان غول‌پیکر،  هشت پا‌های عظیم، بوزینه‌های آدم نما‌ی قاتل، بزرگ‌پا ،گرگینه‌ی آمریکایی و بسیاری هیولاهای دیگر اما هیچ‌کس تحقیقاتی در مورد آنها انجام نداده تا امروزکه یک تیم هیولا‌یاب تشکیل شده از کارشناسان حرفه‌ای دور دنیا سفر می‌کنند تا به حقیقت دست پیدا کنند. با استفاده از جدید‌ترین تکنولوژی‌ها‌ی روز به حفاری کردن می‌پردازند تا به مدارکی دست پیدا کنند که تا به حال دیده نشده‌اند تا شایعات و حقایق را از هم تفکیک کنند. در این شکار با تیم هیولا یاب همراه شوید و ببینید که آنها چگونه از حقیقت پشت این داستان‌ها پرده برمی‌دارند.

درباره این قسمت:  

موجودی مرموز و وحشی در حال کشتن چهارپایان مراتع امریکای شمالی است، چه چیزی عامل این حملات شنیع است؟
فرقه های شیطان پرست، شکارچی ناشناخته یا موجودات فضایی؟
چهل سال است که هزاران گاو تحت شرایط غیر عادی قطع عضو شده اند.
این حیوانات در حالی که کل خون بدنشان تخلیه شده و اندام هایشان ازبدنشان کنده شده اند توسط صاحبانشان بطور بیجان پیدا می شوند.
در خاک قسمت هایی که لاشه یِ این حیوانات درآن یافت شده مقدار زیادی مواد رادیواکتیو ردیابی گردیده و این کشتارها با نحوه یِ کشتن حیوانات درنده به هیچوجه همخوانی ندارند.
بدون اینکه هیچگونه رد پا یا نشانه ای در محل حادثه یا لاشه یِ این حیوانات پیدا شود، دایره های مرموزی در نزدیکی این مناطق پیدا می شود که به این معما عمق بیشتری می بخشد.
تیم جستجوی هیولا نمونه های لازم را گرد آوری خواهد کرد و راهی آزمایشگاه خواهد شد تا با بکارگیری روش های علمی به بررسی شواهد موجود بپردازد.

مشخصات

نام مستند:  جستجوی هیولا

نام این قسمت : گاو کشان

مدت: ۴۵ دقیقه

حجم  : ۲۵۰ مگابایت

زبان دوبله فارسی

فرمت  mkv 

کیفیت: عالی

برای دانلود لطفا عضو ویژه سایت شوید

عضویت در سایت

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme