دانلود مستند پروند های مرموز : اسلحه دودزا

دانلود مستند پرونده های مرموز با دوبله فارسی

دانلود مستند پرونده های مرموز با دوبله فارسی

توضیحات:

دانلود مستند پرونده های مرموز با دوبله فارسی

وقایع نمایش داده شده در این برنامه برگرفته از پرونده های واقعی می باشد که این ها تحقیقاتی هستند پیرامون اشیای ناشناس پرنده یا یوفو.

در مارس ۱۹۹۴ نویسنده متون هوانوردی دان برلینر نامه های رسیده به منزلش را بررسی میکند در بین انها به بسته عجیبی برمی خورد نامه ای بدوون نام فرستنده – نامه حاوی یک حلقه فیلم بود زمانی که فیلم را ظاهر کرد  صحنه هایی از سند فوق محرمانه در مقابلش ظاهر شد ایا این سند نشان از این است که دولت از یوفو ها مطلع بوده است ؟ حتی شواهدی وجود دارد که برای جمع اوری یوفو ها نیز پروتکل هایی درنظر گرفته است.

(mutual UFO network) که به اختصار موفان نامیده میشود یک سازمان مستقل  و غیر دولتی است کار انها تحقیق درباره موارد مشاهده یوفو در سراسر جهان است طی ۵ دهه گذشته  انها بیش از ۷۰ هزار پرونده جمع اوری کرده اند و انها را در یک مکان  امن  تحت عنوان اشیانه ی ۱ نگه داری میکند موفان پرونده هایش را در اختیار این برنامه گذاشته است

تاکنون دولت در خصوص هر گونه یوفو یا موجودات فرازمینی را انکار کرده است طبق سیاست رسمی دولتی فرازمینی ها وجود ندارد با این موجود کشف سند فوق محرمانه ی SAM 1_01 ایا میتواند گواه این این باشد که دولت همه ی حقایق در این باره را مخفی میکند ؟

مشخصات

نام مستند:  پرونده های مرموز

نام این قسمت: اسلحه ی دودزا

شبکه پخش کننده: manoto 1

مدت: ۳۹ دقیقه

حجم: ۲۲۰ مگابایت

زبان: دوبله فارسی

فرمت:  mp4

کیفیت: عالی

این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید

برای دانلود نسخه کامل این فیلم مستند  لطفا عضو ویژه سایت شوید

عضویت در سایت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*