دانلود مستند پرونده های مخوف – محاکمه جادوگرها

 

پرونده های مخوف

مستند پرونده های مخوف

توضیحات:

محاکمه جادوگرها

در سال ۱۶۹۲ یکی از بی‌عدالتی‌های مخوف در تاریخ آمریکا به‌وقوع پیوست و آن هنگامی بود که نوزده انسان بی‌گناه حلق‌آویز شدند و یک نفر را هم به جرم جادوگری به شیوه‌ی له کردن، کشتند. امروزه سلیم ماساچوست، به عنوان شهری مشهور است که اتفاق‌های فراطبیعی در آن به وقوع می‌پیوندد.

چهار محلی که رابطه‌های عمیقی با محل محاکمات جادوگری داشتند توسط ارواح سرگردانی که می خواهند بی‌گناهی‌شان را نشان دهند، مورد حمله قرار می‌گیرد: یک رستوران با باغ سیب و  محلی که اولین محکوم به اعدام را دستگیر و حلق‌آویز کردند،  سومین گورستان قدیمی شهر که در آن یک نفر را به شیوه‌ی له‌کردن کشتند،  یک خانه‌ی تاریخی که در آن دو قاضی ترسو درباره‌ی سرنوشت کسانی که به جادوگری متهم شده بودند تصمیم‌گیری می‌کردند و سرانجام جایی که حلق‌آویز کردن‌ها در آن صورت می‌گرفت به نام: « Gallows Hill »

اما آیا در دادگاه سلیم، به غیر از رفتار جنون‌آمیز، موضوع دیگری هم اتفاق افتاده بود؟ آیا ممکن است یک دلیل پنهانی وجود داشته که این محاکمات را اجتناب‌ناپذیر می‌کرده؟ یک کارشناس نتیجه گرفته که، خطوط ارتباطی فرضی (ley lines) میان دادگاه سلیم و وقوع اتفاق‌های فراطبیعی که تا به امروز ادامه پیدا کرده، وجود دارد. اما هر داستانی که پشت این دادگاه وجود داشته باشد، مشخشص است که قربانی‌ها دوست ندارند داستان‌شان ناگفته باقی بماند!

مشخصات

نام مستندپرونده های مخوف

نام این قسمت : محاکمه جادوگرها

شبکه پخش کننده: manoto 1

مدت: ۴۵ دقیقه

حجم : ۲۶۰ مگابایت

زبان دوبله فارسی

فرمت  mkv 

کیفیت: عالی ( HD )

قیمت:  ۱۰۰۰ تومان

این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید

برای دانلود لطفا عضو ویژه سایت شوید

عضویت در سایت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*