مستند تا مرز تسلیم شدن با bear grylls

مستند تا مرز تسلیم شدن با bear grylls

مستند تا مرز تسلیم شدن با bear grylls

توضیحات:

مستند تا مرز تسلیم شدن با bear grylls

در این مجموعه مستند «Bear Grylls»، می‌خواهد دوازده نفر از افراد کاملا عادی و معمولی را، برای مقابله با ترس‌ ها و نگرانی هایشان به برخی از سخت‌ ترین  مناطق روی زمین ببرد.

بیر گریلز( bear grylls ) : یک ماجراجو،نویسنده و مجری برنامه تلویزیونی اهل انگلستان است که شهرت او بیشتر به دلیل مجموعه مستند” انسان در برابر طبیعت ” است که. او جوانترین بریتانیایی هست که در سن ۲۱ سالگی اورست را فتح کرده است

در این برنامه او سفر هایی را ‎‌برنامه‌ ریزی کرده که در طی آن دو نفر از افراد داوطلب که سال‌ ها به دلایلی از چیز خاصی می‌ ترسیده‌اند بتوانند با همان چیز به شکل واقعی روبرو شوند اگر برنامه‌ ریزی او درست از کار درآید، آن‌ها موفق خواهند شد تا بر ترسهایشان غلبه کنند و به اصطلاح ترس‌ شان بریزد!  پس از آن زندگی آن‌ ها برای همیشه تغییر خواهد کرد و زندگی جدیدی را شروع کنند.

«Bear Grylls»، با شهرتی که دارد، در هر قسمت از این مجموعه مستند دو نفر را انتخاب می‌ کند تا با هراس‌ ها، اضطراب‌ ها و ترس‌ هایی که در زندگی دارند، روبرو شوند.

سفر های سخت او سه روز به طول می‌انجامند و با برنامه‌ریزی‌ های دقیقی که پیش از هر سفر انجام می‌دهد، همراهانش را در سفر به سمت نقطه‌ی «شکست ترس» هدایت می‌کند. در این مجموعه مستند  «Bear Grylls» برای نشان دادن‌ افکار شخصی، اغلب خودش شخصا فیلمبرداری را به عهده دارد و چهره‌ای را از او شاهد هستیم که پیش از آن هرگز ندیده بودیم.

او می‌داند برای کمک به افراد برای غلبه بر ترس‌ ها و نگرانی‌ها یشان در زندگی، باید اعتماد آن‌ها را به‌دست بیاورد اما سختی کار آنجاست که او برای موفق شدن در کمک به آنها باید در همان حال سختگیر هم باشد.

مشخصات

نام مستند:  تا مرز تسلیم شدن با bear grylls

شبکه پخش کننده: manoto 1

مدت تقریبی هر قسمت : ۴۵ دقیقه

حجم  تقریبی هر قسمت : ۲۸۰ مگابایت

زبان : دوبله فارسی

فرمت : mkv 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*