مستند داستان خدا با مورگان فریمن

مستند داستان خدا با مورگان فریمن

مستند داستان خدا با مورگان فریمن

توضیحات:

مستند داستان خدا با مورگان فریمن

( The Story of God with Morgan Freeman) یک سریال مستند تلویزیونی ۶ قسمتی  است که برای اولین بار در کانال نشنال جئوگرافی پخش شد مورگان فریمن در این مجموعه مستند ( ۶ قسمتی )  تمام تلاش و سعی خود را می‌کند تا به مردم نشان دهد که اغلب ادیان، زندگی پس از مرگ را چگونه تصور می‌کنند.

مورگان فریمن در این برنامه تاثیر دین و مذهب در شکل دادن به تاریخ و رویداد های جهان را بررسی می‌کند و خواهیم دید که چرا جدای از اینکه ما به دین و مذهبی ایمان داشته باشیم یا نداشته باشیم، دین در زندگی همه‌ ما تاثیر داشته است. او با افرادی با ادیان مختلف دیدار و با رهبران مذهبی، دانشمندان، تاریخ‌ دانان و باستان‌شناسان گفت‌و‌گو می‌کند تا درک تازه‌ای از این موضوع به‌دست آورد که دین چه نقشی در تکامل جوامع ما داشته است و همچنین  تلاش می‌کند به پرسشی پاسخ دهد که به شکلی معماگونه هم ما را ترسانده و هم از آغاز الهام بخش ما بوده است: از جمله اعتقاد به آفرینش جهان توسط خدا و پایان آن با روز قیامت.

این برنامه سفری است در طول تاریخ، باستان شناسی و الهیات. اما در همان حال داستان شخصی «مورگان فریمن» نیز هست؛ داستانی که از طریق گفت‌و‌گو با «شمن»ها، روحانیون و مومنان شکل می‌گیرد. او می‌خواهد کشف کند و به ما نشان دهد علیرغم  تفاوت درک و باورهای ما خدا برای مردم زمین چه معنایی دارد.

دکتر «مورگان فریمن»، به برخی از مقدس‌ترین مکان‌های جهان سفر می‌کند. از هرم بزرگ جیزه و درخت بودا گرفته تا ویرانه‌های اقوام مایا تا اورشلی.

دقایقی از معرفی این مجموعه مستند :

مشخصات

نام مستند:  داستان خدا با مورگان فریمن

نام اصلی : The Story of God with Morgan Freeman

شبکه پخش کننده: manoto 1

شبکه سازنده : نشنال جئوگرافیک

مدت زمان میانگین هر قسمت : ۴۵ دقیقه

زبان : دوبله فارسی

فرمت  : mp4

کیفیت: عالی

برای دانلود نسخه کامل بروی نام قسمت مورد نظر کلیک کنید

قسمت ها :

«فراسوی مرگ»

«آخرالزمان»

«خدا کیست؟»

«افرینش»

«چرا شرارت وجود دارد؟»

«قدرت معجزات»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme