دانلود مستند زوال عقل چیست ؟

مستند زوال عقل چیست

مستند زوال عقل چیست

توضیحات:

مستند زوال عقل چیست

بسیاری از مردم جهان یا خودشان تحت تاثیر عوارض انواع مختلف زوال عقل به ویژه «آلزلیمر» هستند یا ممکن است در میان خانواده و آشنایان آن‌ها فردی وجود داشته باشد که به این بیماری مبتلا باشد.در حال حاضر در بریتانیا ۸۵۰ هزار نفر  مبتلا به زوال عقل هستند و پیش بینی میشود این مقدار در ظرف ۲۰ سال اینده دوبرابر شود برخی از نزدیکان پیشا پیش به این بیماری مبتلا شدند در این برنامه با «آنجلا ریپن»، مجری ۷۱ ساله همراه می‌شویم تا با اسرار زوال عقل و عواقب آن آشنا شویم.. مادر «آنجلا» در اثر ابتلا به آلزایمر در گذشته و او می خواهد شرایط مادرش را بررسی کند. او آزمایش‌هایی انجام می‌دهد تا ببیند آیا خودش هم نشانه‌های این بیماری را دارد یا نه ؟.

در حال حاضر این بیماری بزرگترین چالش عصر معاصر است به همین خاطر میخواهیم دریابیم تازه ترین تحقیقات در مورد زوال عقل  چیست و به کمک شیوه هایی بتوانیم از خودمان در دربرابر این بیماری مراقبت کنیم در این برنامه با کسانی اشنا خواهیم شد که حتی در سنین جوانی با این بیماری دست و پمجه نرم میکنند  و میخواهیم بفهمیم که دانشمندان چقدر برای یافتن درمان این بیماری نزدیک شده اند؟.

قصد داریم با قرار گرفتن در ازمایشات علمی و پزشکی دریابیم که نشانه های این بیماری چیست و گونه ظاهر میشود؟ و همچنین درخواهیم یافت که  ایا ژنیتیک میتواند راهی بسوی درمان باز کند ؟و اینکه آیا این بیماری ممکن است ریشه‌ی ژنتیکی داشته باشد؟ بهترین راه پیشگیری از این بیماری چیست؟
چطور این بیماری باعث تغییراتی در مغز می‌شود؟. و همچنین در این سفر «آنجلا» کشف می کند که چرا خواب خوب شبانه می تواند از آلزایمر جلوگیری کند و اینکه یادگیری یک زبان جدید چه تاثیری در این رابطه می‌تواند داشته باشد و آیا داروهای جدیدی برای این بیماری کشف شده؟

دقایقی از این مستند :

درحال بارگذاری...

مشخصات

نام مستند:  زوال عقل چیست؟

نام اصلی: The Truth About Dementia

شبکه پخش کننده: manoto 1

مدت: ۵۱ دقیقه

حجم: ۲۸۹ مگابایت

زبان: دوبله فارسی

فرمت:  mp4

کیفیت: عالی

برای دانلود نسخه کامل این فیلم مستند  لطفا عضو ویژه سایت شوید

عضویت در سایت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme