دانلود مستند قاتلان خاموش، ویروس ها – ابولا

مستند قاتلان خاموش، ویروس ها

مستند قاتلان خاموش، ویروس ها

توضیحات:

دانلود مستند قاتلان خاموش، ویروس ها – ابولا

ویروس ها میلیاردها سال است که در کره زمین رندگی میکنند همه جا وجود دارند و به هر شکل و اندازه ای , اما ویروس ها بدون وجود سلول های دیگر هیچ هستندو هیچ کاری نمیتوانند بکنند همانطورکه جمعیت افزایش پیدا میکنه . ما به نقاط دوردست تری دردنیا میرویم و  متوجه بالا رفتن تعداد بیماری های فراگیر میشویم  مخصوصا باید بیشتر در مورد ویروس های مشترک بین انسان و حیولان نگران باشیم انها ویروس هایی هستن که ما اخیرا و در طول تاریخ شاهد اون بودیم که مخرب ترین بیماری ها برای بشریت بودند مثل بیماری ابولا در غرب افریقا , ابولا حدود ۱۲ هزار نفر رو در غرب افریقا به کام مرگ کشاند اتفاقی که نباید مجددا تکرار شود.

ابولا ویروسی است که اکثر اوقات پنهان میشود در بدن برخی از حیوانات زندگی میکند و هراز چند گاهی به بیرون حمله میکند وارد بدن انسان میشود و بین سایر افراد سرایت میکند و بعد دوباره پنهان میشود ما باید در قلمرو بیماری باشیم و حیوانات رو آزمایش کنیم تا متوجه شویم در حال حمل کدام ویروس ها هستند تا بتوانیم قبل از اینکه ویروس ها ما رو پیدا کنن انها رو پیدا کنیم در این میان مدارکی وجود دارد دال بر اینکه خفاش ها میزبان ابولا هستند اما  سوال این است کدام گونه خفاش ؟ و اینکه ایا انهامیزبان اصلی هستند یا گونه ای که قبلا به انها توحهی نکرده ایم ؟ .

شیوعی که در غرب افریقا اتفاق افتاد نشان داد که شیوع این ویروس در هر جایی میتواند رح دهد و برای کل جهان خطرناک است و باید همشه برای ان اماده بود

در این قسمت از مجموعه مستند “قاتلان خاموش , ویروس ها “به ویروس ابولا نگاهی به وضعیت بد پیش‌آمده در سال ۲۰۱۴ در غرب آفریقا و تاثیرات ویرانگر آن می‌اندازد. همچنین به داستان موفقیت‌آمیز و کمتر شنیده شده اولین واکسن موثر بر ویروس ابولا می‌پردازد.

در حال بارگزاری ویدیو...

مشخصات

نام مستند: قاتلان خاموش : ویروس ها

نام این قسمت : ابولا

شبکه پخش کننده: manoto 1

مدت: ۴۱ دقیقه

حجم: ۳۴۷ مگابایت

زبان :  زیرنویس فارسی

فرمت:  mp4

کیفیت: عالی

این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید

برای دانلود نسخه کامل این فیلم مستند  لطفا عضو ویژه سایت شوید

عضویت در سایت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*