دانلود مستند مطب دکتر – قسمت سوم

مستند مطب دکتر

مستند مطب دکتر

توضیحات:

در سومین قسمت از سری اول این مجموعه مستند، در ابتدا با دکتر «هونگ» همراه هستیم. جیمز،  یکی از بیماران او، در حالی مراجعه کرده که درد وحشتناکی در عضو جنسی‌ اش دارد. بیمار تصور می‌کند که به سرطان بیضه مبتلا شده، اما دکتر باید با معاینه، تشخیص دهد که علت درد چیست.

در همین حال، بیمار دکتر «کوفی» که ابراهیم نام دارد نگران درد شکم است و مشکل دیگری که او را بسیار نگران کرده، خونریزی از مقعد است.

در ادامه، به دیدار دکتر «پارکر» و بیمارش به نام «باسیا» می‌رویم. «باسیا» از بیماری سرطان نجات پیدا کرده بوده اما به خاطر بروز برخی نشانه‌ها و مشکلات، دوباره مورد آزمایش قرار گرفته  و اکنون برای دیدن نتایج آخرین آزمایش‌ها آمده.

در مطب دکتر «فردیناند» اما احساسات در اوج است زیرا او به یکی از بیماران مسن باید اطلاع دهد که زانویش نیاز به عمل جراحی دارد. این بیمار توسط کافرمایش زیر فشار است تا به کار بازگردد و به نظر می‌رسد او نمی‌تواند برای چند هفته در رختخواب بماند!

دکتر « Savage » هم در مطب حامل خبرهای بدی است. او باید به بیماری که به خاطر درد شست پا به او مراجعه کرده بوده اطلاع دهد که دیابت دارد.

این یک سندرم کوشینگ است و دکتر « Savage » باید هر کاری که می تواند انجام دهد تا بیمار را برای زندگی در حال تغییرش آماده کند.

مشخصات

نام مستندمطب دکتر

نام این قسمت : قسمت سوم

شبکه پخش کننده: manoto 1

مدت: ۴۳ دقیقه

حجم : ۲۷۰ مگابایت

زبان : دوبله فارسی

فرمت  mkv 

کیفیت: عالی ( HD )

برای دانلود لطفا عضو ویژه سایت شوید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme